| FuFuVercetti a întrebat:

Am intrebat o fata de ce ma refuza mereu si ea mi-a spus : "nu te smti complexat, nu esti nici primul nici ultimu" ce inseamna? Ce a vrut sa-mi spuna?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Că ești la mijloc. big grin

Te refuză mereu? Dar tu, DE CE te umilești mereu?
Ți-a explicat, nu ești nici primul, nici ultimul... pe care ea îl refuză! Probabil e o fată răzgâiată, s-ar putea să aibă destui pretendenți și are de unde alege!
Fata face selecții riguroase...

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ca refuza pe toti care ii propun prietenie( poate are deja pe cineva sau nu o intereseaza, deocamdata, sa aiba prieten).

| Gabryel98 a răspuns:

Asa este cu fetele, dar,, are balta peste"!