| nexT_2456 a întrebat:

Salut, tpu.Am o intrebare de ce nu mai pot sa gasesc pe cineva pe Facebook? ...am intrat pe 3 conturi diferite si pe nici unu nu imi apare? Nu ar fi avut cum sa ma bkocheze pe 3 conturi ...Am cautat-o la altcineva la prieteni si poza de profil nu o arata, care este problema?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si-a dezactivat contul de Facebook.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă e așa cum spui, ori Facebook i-a închis contul până la verificarea identității, ori și l-a dezactivat singur (ă).
Poate și-a schimbat poza de profil și nu îl mai recunoști. Altădată, păstrează-i linkul pentru a nu fi nevoit(ă) să-l cauți printre zeci de persoane, care au același nume.