| gfghr a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Care este wreslerul vostru preferat. Al meu este Undertaker, al vostru.

4 răspunsuri:
| MissDevilish666 a răspuns:

✰ CM Punk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel Bryan, Dean Ambrose, Seth Rollins, Cesaro, Barrett, Christian şi The Miz.

Dar cum tu l-ai menţionat pe Undertaker, care e aproape retras din activitate, revenind doar ca part-timer, o să-i mai enumăr şi pe: Chris Jericho, Edge, Chris Benoit, Eddie Guerrero, CM Punk, Bret Hart şi Shawn Michaels.

| Bøøgey a răspuns:

Pe vremuri stiu ca ma udam tot de fiecare data cand apareau cei de la DX.

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Benoit este wrestlerul meu preferat şi idolul meu.