| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare mare rugaminte, cine dintre dumneavoastră are de vinzare un magnetofon Uher model Sg 521 variocord si la ce pret,il rog sa mi dea datele de contact pentr u a putea intra in legatura cu dinsul. Multumesc, o seara bună.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Incearca pe alte site-uri gen OLX.

| untu a răspuns:

Du-te repede la www.okazii.ro si vezi la sectiunea Audio> Sisteme audio>Magnetofon la preturi foarte avanajoase! Bafta!

| doreal a răspuns:

Ai incercat olx?

| Love712Pop a răspuns:

Exprimarea e cam ahh, acesta este cel mai bun si mai perfect site, nu e nimic de vânzare -cumpărare p-aici, deci olx, mercador, tocmai, la JUMATE AHHH, multe altele te asteapta auu, child crazy, ahh mulțam de înțelegere, Y Love You, my stupid young