| alexandru171 a întrebat:

am o pagina de facebook ma apropii de 100 de aprecieri
asi dori sa o promovez mai mult si asta gratis stiu ca poti plati pentru asta dar nu ma tenteaza cum o pot promova facad la alti publicitate si ei mie sau alte moduri ma refer cum vad la alti ca pun tot felul de stiri dai clik si primeste aprecieri mersi mult dau funda

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Inscrie-te in grupuri cu mii sau zeci de mii de membri, si posteaza acolo link cu pagina ta. Fa acest lucru cam de 2-3 ori pe zi, cam in cate 20 de grupuri. Inscrie-te permanent in noi grupuri, ca sa ai unde sa iti faci publicitate, deoarece, la un moment dat, in unele grupuri iti va fi interzis accesul, deoarece ai postat reclama, iar unii administratori ai grupurilor nu accepta acest lucru. Va functiona ideea pe care ti-am oferit-o.

| Seepty a răspuns:

O poti promova vorbin cu un administrator de pagina cu mai multe likeuri sa-ti faca reclama la pagina ta.

| TPUuser199 a răspuns:

1. Generator de like`uri [insa cei care le au, nu prea le dau]
2. Grupuri si faci publicitate in ele.
3. Publicitate reciproca [,] cu alte pagini [sa aiba talk mare]