| dianaa21 a întrebat:

! sad Am o problema, am plans din nimic la scoala si acum rad toti colegii pe seama asta ! crying Ce sa fac? Ma simt prost ! Ce sa fac sa inceteze ( P.S sunt foarte plangacioasa ! >:")

Răspuns Câştigător
| KissDeutsa a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza ca ai plans la scoala dintr-o nimica toata...se poate sa fi avut o zi mai rea, la toti oamenii li se pot intampla acest lucru! deci fii optimista si incearca sa le demonstrezi colegilor tai ca tu esti o fata desteapta si de gascawinking

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Nu poți face multe, nu? tongue
Ce-ai făcut ai făcut... încearcă acum să te ocupi de viitor. Nu mai face ce-ai făcut și demonstrează-le colegilor tăi că nu ești așa. big grin
Succes!