| OanaVlad a întrebat:

Am o problema. Mai nou a aparut Monster high si in Romania. Recent am cuparat o papusa Monster High din Austria si mi-au mai ramas 60 de lei. Am gasit o papusa Draculaura cu 67 de lei pe net dar nu am suficieti bani ca sa platesc transportul sad Cum pot face rost de 50 de lei mai rapid decat sa primesc lunar 10 lei sad Parintii mei nu vor sa imi dea alocatia sad. Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draculaura? Pe verisoara mea o cheama Laura angry
P. S.: Chiar nu vor sa-ti dea alocatia? Sfatul meu este sa ii rogi frumos, sa te dai pe langa ei, sa ii ajuti la treburi, sa te comporti frumos cu ei si poate va merge.
Mult succes! :3

2 răspunsuri:
| IndieBird a răspuns:

Mai bine mai asteapta sa strangi bani si mergi si iti cumperi de la hipermarket.

| xxsahraxx a răspuns:

Nu te supara dar cati ani ai (nu spun ca ai fi prea mare sau prea mica, dar vreau sa stiu daca sunt singura care isi mai doreste papusi monsterhigh)