| alyn10 a întrebat:

Am problema cu calculatorul, se face ecranul albastru de cate ori intru pe youtoube si ma joc cs, warcrfat, san andreas cu eroarea dis4. dll. Tin sa mentionez ca am placa video nvidia 8400 gs, 1.5 gb rami, amd athlon(tm)procesor 3800+.
Multumesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide-l si curata-l de praf!

| alyn10 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca are praf, si oricum ce sa sterg de praf placa video, sau la ce te referi?

| alyn10 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa curat de praf? Presupun ca asta este o eroare de placa video, nu cred ca este de la praf.Si nu stiu sa rezolv.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyn10):

Cooler-ul care raceste procesorul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyn10):

Ti-ai instalat driver-ul pentru placa video in mod corespunzator?

| alyn10 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca da