| Vlad9371 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari pentru voi: vreau sa imi cumpar un microcar(sunt in italia si asa se numesc masinile astea pe aici) ceva de genu asta http://www.google.ro/......tp?/images vreau sa imi iau un chatenet sau un aixam si vreau sa o tunez ca cele din fast and the furious dar am cateva intrebari care nu ma pricep sa imi raspund singur. Vreau sa pun in masina 2 tunuri de bass de alea foarte mari in spate si sa mai imprastii prin masina alte 10 boxe putin mai mici si dupa sa pun dedesubt la masina cateva neoane: lateral, spate si fata si sa mai imprastii si niste leduri(muuulte) prin masina si pe la spilere sa o fac misto dar daca pun astea eu cred ca consuma mult mai mult ca de obicei nu? Si daca consuma asa mult nu ar trebui sa imi pun si o baterie mai mare sau o las tot pe cea care am gasit-o la cumparare? Va rog sa imi raspundeti doar cei care ati mai facut si stiti bine si sa nu se bage in seama dandumi raspunsuri tembele si gandite de aiurea numai ca sa le dau funda ca dau funda doar celui cu raspunsul cel mai bun.

2 răspunsuri:
| VladuZ0R a răspuns:

Gandeste-te si tu. O data ce ii pui neoane, alt sistem de sonorizare, si alte chichite prin ea e normal sa-ti consume mai mult. Trebuie o baterie putin mai mare pentru ce vrei tu!

| Vlad9371 explică:

Aha asa ma gandeam si eu dar nu eram sigur ca nu am mai facut asta niciodata si nici la altii nu am vazut. Mersi.