| radu1233134 a întrebat:

Salut.Tpu am si eu o intrebare...am o prietena caruia ii place mult
un pirce...si eu chiar vreau sa il iau. http://imgur.com/XVt1g pe siteul acesta gasiti o poza cu pirceul respectiv... pe scurt vreau si eu un magazin cam de unde as putea sa-l iau vreau la fel modelu preferat Bucuresti sau sa fac comanda va rog mult.

2 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Cat e Bucurestiul de mare nu gasesti? laughing

| capshunik19 a răspuns:

Poti incerca in IDM la etajul 2 este un magazin cu pirce-uri si chesti de genul. Poti intreba si acolo daca mai stie vreun magazin cu pirce-uri in caz ca nu gasesti ce iti doresti.
Bafta!