| Silviu_Burlacu_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce are calculatorul meu. Daca intru pe net sa caut ceva mi se blocheaza si mi se misca greu, dar daca intru pe un joc mi se blocheaza in continuu si trebuie sa ii dau restart.Imi puteti spune ce are, sau cum sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| Loonathicc a răspuns:

Probabil ai virusi, ia-ti un Antivirus. Daca nu se rezolva, reinstaleaza Windows-ul.

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Probabil ar trebui să intri mai puțin pe site-uri bizare și să nu mai downloadezi țâțe.mp3.exe