| Iℓℓy a întrebat:

Am si eu o intrebare cu care poate ma ajutati. Vine ziua mamei mele iar eu nu am nuci o idee.Cu cat mai repede ideile cu atat mai bine, deoarece ziua mamei mele este peste 2 saptamani. Dau funda

Răspuns Câştigător
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Poi... esarfe,bluze,pantaloni,camasi,pijamale,bratari, cercei, parfumuri etc. sau poti sa ii faci o surpriza ft mare cumperi un tort nu conteaza ce tort si chemi cateva prietene deale ei si cam atat happy

1 răspuns:
| CopilRasfatzat a răspuns:

O cana personalizata.

cu poza ei sau a familiei. arata super (asa i-am facut eu mamei mele)