| darielle a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care s-au uitat la filmul 16 Dorinte (16 Wishes ). Exista lumanarile acelea magice care indeplinesc dorintele de pe liste de dorinte? Daca ati vazut intr-un magazin, sau pe net, spuneti-mi site-ul sau magazinul si pretul.
Imi pare rau ca am pus o intrebare asa de stupida! I'm sorry!

3 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu nu exista.

| Șttefania a răspuns:

Nu exista. Asta a fost un film nu se intampla asa ceva si in realitate.
Sorry

| NINI_2444 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar nu exista asa ceva era doar un film, cei de la disney au invantat asta, poate exista lumanarile dar cu siguranta nu indeplinesc dorintele...
imi pare rau