| doublers a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o intrebare, stangacii sunt mai buni la bataie decat dreptacii? daca da de ce? pentru ca asa auzisem si eu. vreau sa aud parerea voastra si sa argumentati.Ms

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Stangacii sunt in favor deoarece ei s-au obisnuit sa se lupte cu cei care sunt dreptaci, dar dreptacii nu sunt obisnuiti cu stangaci, asta e singura lor favoare atat la lupte cat si la sport de exemplu.

| Ideea a răspuns:

Nu, nu sunt, ai aceeasi putere in amandoua maini, si oricum chiar si asa tot nu sunt mai buni stangacii la bataie.