| bogdanz04 a întrebat:

am trecut in clasa a 12-a si am specializarea de Proiectant CAD(pe fiare,nu case),si as vrea sa stiu ce studii imi vor trebuii mai departe, daca ma pot angaja si daca nu iau bacul dar iau atestatul de la specializare si...cam tot ce ar trebui sa stiu despre cum m-as putea angaja dupa liceu pe specializarea asta,

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Facultatea de construcții sau arhitectură pentru case. Te poate angaja și fără bac un atelier de proiectare, dacă demonstrezi că știi meserie, dar va fi preferat unul cu studii în locul tău.