| MioaraParalescu a întrebat:

am un beyblade cu piese originale, dar este foarte slab, si a rezistat in lighian doar 46 de secunde! altele rezistau si 5 minute. Piesele din el sunt:surubul de l-drago(originale sunt toate piesele ce vi le spun)chestia aia colorata a lui serpet, fierul a lui bull, spintracul e de dark wolf, si e un varf de metal.De ce rezista asa putin? ce piese sa ii dau jos, sau sa i le schimb, macar 2 minute sa reziste.

Răspuns Câştigător
| Ge0steAua a răspuns:

Fii atent deci dac ai putea (nu zic piesele cui)la surub sa fie foarte gros =atac+aparare la ala de sustien surub de dedesubtul alora rotunde ceva jumate cerc cealalta jumate cerc si un fier dala tepos si a 2 a mebra nu cont baftawinking incearca

5 răspunsuri:
| Killer5 a răspuns:

Pai ar fi trebuit tot schimbat asta e parerea mea

| Crucianu_Ionut_1990 a răspuns:

Pai iti trebuie un fier dublu pentru ca asa sar invarti mult si puternic si o axa de rotatie de inaltime mica si ca varf nu ti-as recomanda pe a lui rock leone

| bioxenial10 a răspuns:

Eu cred sa-i pui piesele: varf de petal sau tabla plat, a doua chestie de la varf a lui Dark Bull si metalul ale lui Aquario. Asa am devenit eu bun. mult noroc!

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Tot afara de surub( imi place la nebunie de l drago dar am doar unul cu luminite)

| cosmin12346789 a răspuns:

Chesia aia colorata se numeste inel de energie.acel,,fier,,se numeste roata de fuziune.si cum metalul e al lui bull mai bine zis ca metalul e dark.si cu piese originale.nu exista un bey original cu piese de l-drago combinat cu serpent combinat cu wolf si cu bull.alea originale sunt asa:de ex:surubul frontal sa fie de l-drago.inelul de energie sa fie de l-drago.roata de fuziune sa fie de l-drago.axa de rotatie sa fie de l-drago.iar varful sa fie de l-drago.depinde ce bei ai, eu ti-am dat un ex.pe l-drago.depinde ce bey ai eu cu meteo l-drago original cu inelul de energie de cauciuc bat multi adversari dadr si cu diablo nemesis.