| Ardei87 a întrebat:

Am un cercel de argint in ureche de o saptamana. Si am jucat aproape toata saptamana fotbal, dar astazi cand m-am spalat pe cap am observat ca nu mai am chestia aia cu care se prinde cercelul, dar cercelul este in ureche.s-a umflat un pic urechea aseara si ma gandesc ca poate a cazut de acolo. unii prieteni mi-au spus ca a intrat in ureche in momentul cand s-a umflat, dar nu cred. laughing))) Intrebarea este : A cazut in momentul cand am jucat fotbal? Ca altfel nu imi explic. Funda

1 răspuns:
| minda23 a răspuns:

Nu neaparat. Adica este posibil si din aceasta cauza sau poate doar s-a slabit inchizatoarea. Oricum, nu e nimic grav deoarece daca vrei sa ii porti poti lua inchzatoare de la alt cercelwinking :*