| Xfactor_2745 a întrebat:

Salut tpu.Anul asta merg la liceu si nu stiu ce sa aleg dintre liceul george calinescu filologie, carol 1 filologie, lucian blaga filologie si decebal. Care este cel mai bun din punct de vedere al profesorilor si restul?

Răspuns Câştigător
| YoMymmy12 a răspuns:

Salut,

Din punctul meu de vedere ar trebui sa alegi Carol 1 fil. deoarece este mai bun, si nu esti atat de stresat. Stiu din experienta prietenilor mei. Funda?

Am avut profesor care a fost acolo, si ne placea la toti foarte mult de el. Funda?