| ZambetulNebuniei a întrebat:

As avea si eu 2-3 "intrebari" (nu sunt chiar intrebari).
1. Am excursie cu scoala vineri, iar eu nu prea sunt omul care se "omoara" dupa excursiile scoalare, dar am zis sa merg in asta.
Imi e frica ca nu ma voi distra/simti bine. As avea nevoie de niste sfaturi (stiu ca suna ciudat).
2. Daca stie cineva cum e vremea maine la Sinaia (am cautat pe Google, cica e cald). Eventual (am zis eventual) cineva care locuieste acolo.
3. Daca stie cineva cum e vremea, tot maine la Predeal (am cautat pe Googl, cica si aici e cald).

1 răspuns:
| Olldcs_Ana_1997 a răspuns:

Pai gandeste-te ca vezi lucruri noi, o sa te distrezi, daca mergi cu prieteni cu colegii e bine happy cu ei nu te plictisesti niciodata... sti cum se zice incercarea moarte nu are... si de vreme nu stiu nimic big grin :* sper sa te ajute asta happy