| emmanuel a întrebat:

as vrea sa fac o orga cu lumini din leduri am vazut la un videoclip ca unu avea o punguta cu leduri stiti cumva daca se gasesc si in romania? ca videoclipul era facut in anglia ca a aratat niste preturi in lire si as vrea sa stiu cam cat ar cost fundahappy

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Leduri se gasesc in multe locuri, de ex pe novoparts.
Ti-as recomanda insa ceva mai simplu - benzile de leduri. Ele pot fi autocolante, rigide, flexibile, cu sau fara protectie la apa. Ele pot fi decupate in bucatele si alimentate separat sau lipite in alte moduri decat in clasica banda. Exista pentru ele orgi de lumini care le determina sa se aprinda secvential in diverse moduri.
Aici gasesti detaliile http://www.led4you.ro/upload/index.php?route=product/category&path=48