| Ghengbeng18381 a întrebat:

As vrea sa incep o conversație cu o fata pe internet. Sîntem într-o școală. Nu sunt timid doar ca vreau primul pas sa il fac pe internet si nu vreau sa incep cu un simplu "Buna, ce faci?" Sugestii pentru o conversație amuzantă care sa ii stârnească interesul va rog!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca si ea este in scoală, de ce nu o abordezi direct? Fara internet.

| RAY a răspuns:

Pe net vorbesc doar cei cu frica de propia umbra, fata vrea un baiat hotarat, nu un bebelus, fii masculin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intreaba ceva de scoala, si apoi va dati in vorba de mai multe.

| Celcestietot a răspuns:

Incepi invers : Ce faci, buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala sau clasa? Pai te duci langa ea, dar sa nu fi cu alti baieti. Poti sa incepi cu subiectul scoala, sa invatati impreuna.