| Ciprian996 a întrebat:

as vrea sa stiu ce inseamna visul meu, deci visul meu de aseara. am visat o amica cu vechime de 4 ani dar o vad cam rar ca e la mare distanta de mine. am visato ca era in costum de plaja, sau mai bine zis lenjerie intima nu am avut contact fizic cu ea, ea parca era la o sora de a mea in curte, dar in relitate nici nu se cunosc si in vis spune sa vin la ea, si imi facea avansuri de genul...hai sa-ti dau o sarutare.etc.deci cand va in realitate ea Ii placea de mine. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MaybeJustMe a răspuns:

Uite un sfat: Traieste-ti viata si lasa visele.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate penibil esti ca muierile alea care se sparie de vise, revinoti, iti place fata? te duci la ea, o inviti in oras ii dai de baut pana o ametesti, va faceti de cap, rupeti patul si gata asta inseamna sa fi barbat adevarat

| Tinna666 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asta inseamna pentru tine un barbat adevarat? sa imbeti o fata si sa profiti de faptul ca nu e constienta de ceea ce face si sa "rupi patul cu ea"?
Halal barbat straight face

| Gunoi a răspuns (pentru Tinna666):

Toți bărbații sunt la fel
Vor femeia ca-n bordel
Să o f** până rupe patu-n două
Mâine vor cu una nouă
E cam greu n-ai ce să-i faci
În capul lor e plini de dracii
Inima lor e ca o mitralieră
Nu simt nimic ei doar lovesc și scot din schemă

Poezia de mai sus face referire doar la unii bărbați nu la tot sexul masculin, cei ce se simt problema lor. Am scris-o ca să arăt că iubirea în cazul unora e doar o mască demascată de nesimțire happy
"Be well be fine
Show your love in time"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul tau inseamna ca viata ta sexuala se va rezuma in continuare la masturbare.

| Tobias78 a răspuns:

Tot... Trivia?! happy

| Ciprian996 explică:

Ms de raspunsuri.si mentionez ca nu ma gandesc la ea, si eu nu ma sperii de vise, si mai mentionez ca cate-o data Imi plac chiar si unele cosmaruri...deci nu ma sperii de vise. si In primul rand nu prea ma intereseaza ce semnificatie au visele, si intrebarea nu am pus-o ca m-ar interesa ci mai mult pentru FUN. va multumesc oricum. "Tinna666" si "Tears2sorrow" aveti dreptate. nota 10

| multimeN a răspuns:

Visul tau nu inseamna nimic.Recomand cu mare incredere sa nu cauti pe net explicatie la visuri, acestea fiind false.Visele sunt doar o proiectie in timpul somnului realizat de creierul nostru. Avand in vedere ca tu ai visat aceea fata, inseamna ca ieri sau cu cateva zile inainte te gandeai la ea sau probabil ai gasit ceva ce te lega de ea astfel creierul tau l-a interpretat printr-un vis