| CMGeorge98 a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa urmez un curs de electrician dar nu stiu ce sa zic. Nu stiu daca viata de santier o sa-mi priasca, mereu mi-a fost frica de asa ceva, mai ales ca am si cv probleme cu spstele si cu cine am vorbit mi-a zis ca e un adevarat chin sa lucrezi pe santier. Insa mi-ar placea meseria cu toate ca nu am lucrat in domeniu, mai am o scoala de mecanici auto facuta si de acolo am descoperit chestia asta ca imi place sa insurubez, sa desfac chestii, sunt mai mult pe stilul practic decat pe teoretic. Mdeah. Stie careva cum este de fapt aceasta meserie( de electrician)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce te obliga sa lucrezi neaparat pe santier daca te faci electrician?

| CMGeorge98 explică (pentru suntserios):

Cam asta ar fi postul. Electrician in constructii