| MyGoodLife a întrebat:

as vrea si eu sa-mi fac cont pe ask.fm idea. Ce faci pe ask.fm? thinking

Va multumesc! worried

Răspuns Câştigător
| LoDeX a răspuns:

Mi se pare un site destul de tampit O.o Pur si simplu pui/primesti intrebari. O prostie. Dupa parerea mea. Poate fi si interesant atata timp cat pui intrebari bune sau primesti intrebari de calitate avand ocazia sa iti exprimi opinia in diferite domenii. Dar la cati oameni inculti am intalnit pe acolo. E o pierdere de timp! Eu te sfatuiesc sa incerci. Poate o sa iti placawinking

1 răspuns:
| PedoBarbie a răspuns:

Ask.fm e un site unde răspunzi la întrebări şi pui şi tu întrebări. E gratis, dar dacă oferi un cadou plăteşti. Mie îmi place. fă-ţi cont! Succes!