| andreigrig a întrebat:

aseara eram pe la romana cu un prieten si am fumat iarba si m-am dus la supermarket sa iau o cola cand sa ma intorc nu mai stiam pe ce strada eram si m-am intalnit cu gaddafi si cu inca un tip mare, inalt, cu barba si vopsit pe fata care mi-a zis ca fac ce fac si tot belesc poola si gaddafi avea un pet si mi-a zis sa beau ca e fara alcool dup-aia mi-am dat seama ca se pisase in el am fugit si am ajuns la metrou dar nimeni nu vrea sa ma creada ar trebui sa ma las de iarba?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vai de capu tau, ce intrebare...Cum sa te lasi?! Doamne fereste, baga la greu pana te intalnesti si cu jennifer lopezhappy

| Laura a răspuns:

Drog?