| Costii53 a întrebat:

Salut tpu...azi m-am batut cu 4 tigani, treceam pe langa o terasa iar ei injurau o fata de varsta mea (16 ani am) si o scuipau, i-am tras un pumn unuia din, iar el a cazut pe jos apoi a venit altu la mine a vrut sa-mi dea un pumn iar eu l-am prins intr-o priza l-am pus pe jos si i-am dat un sut in gura, apoi unu din ei (era singuru care il stiam, varul lui e smecher iar el se da hercule ca-l are pe el in spate ca are relatii cu clanurile de tigani) mi-a spus ca ma rupe ca pune tiganii pe mine, si a plecat cu ala care a mai ramas cred ca avea 14 ani happy am plecat cu fata aia de acolo iar aia au ramas pe jos acolo, intre timp a venit si patronul terasei, fata aia mi-a spus ca sa nu ma bat cu el ca e in stare sa ma omoare cu tiganii lui, iar prietenii mi-au zis ca se baga pentru mine orice ar fi dar eu nu vreau sa-i bag si pe ei, nu suport tiganii si nu pot sta la faze de genu, el face de 3 ani mma iar eu am experienta la bataie, stiu unde, cum si cat sa dau dar...nu cred ca e genu lui sa se bata singur, el a stat sa se uite cand eu ii bateam puradeii, daca era mare hercule ma batea acolo, dar nu a facut-o, ce sa fac? ca o sa ma mai intalnesc cu ei, el. fara politie va rog laughing ca in baza ei mor

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Te respect, foarte frumos ca ai aparat fata, unii trec si nici macar nu scot o vorba. Urasc tiganii:@... eu zic sa te bati cu ei in continuare pana ii bagi in spital, oricum politia nu ii baga in seama deci nu o sa ai probleme cu ea. Si ai ramas cu fata?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Cred si eu ca unii trec si nu se bag. daca nu ai un antrenament acolo te bagi sa iti iei bataie doar ca de altfel nu stiu ce ar putea face.

| Ottakringer a răspuns:

Te muti din Romania!