| Skylerx a întrebat:

Baiatul de care imi place mie ma cam ignora (si nu pare interesat de mine). Ce sa fac? straight face Fundita

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai sa il las in pace[asta daca te ti dupa el...], sa nu il bagi nici tu in seama. dragoste cu sila nu se poate
Scz!sad

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca el nu pare interesat de tine tu de ce mai esti interesata de el?

| xXPsychO983 a răspuns:

Pur si sinplu... Spune-i ce simti pentru. el... o sa mearga

| mariiibutterflyforyou a răspuns:

.Poi daca il cine incearca sa fiti cei mai buni prieteni... Daca nu imprietenestete cu el baga-l inseamna... Daca ii plac fetele mai tupeiste bagate in seama da -ti si u niste aere lui unii le plac fetele asa poate va functiona.Ps :Imbracate si u mai special si poate merge sper ca te-am ajutat; x si daca chiar nu o sa fie interesat de u da-l incolo sunt si alti pup; x