| Lucifer666fuckyou a întrebat:

Care dintre voi veniti la concert la Alternosfera? Dau funda cui merge cu mine.

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

EU! Eu vin. happy Uite, îţi dau id-ul meu în caz de doreşti să mă contactezi: satana_on_earth94. Îmi dai cerere să vorbim mai multe şi poate dacă vrei, mergem împreună. Asta dacă nu îţi este teamă să mergi cu străinii. raised eyebrows

| Lucifer666fuckyou explică (pentru KristalPop):

Iti multumesc nespus de mult. Mersi pentru tot. Sper ca esti de incredere.

| KristalPop a răspuns (pentru Lucifer666fuckyou):

N-ai pentru ce! Oricum nu am prieteni care ascultă Alternosfera. Deci decât singur... Vezi că nu ştiu cum o să mă comport. laughing Deci nu îţi promit că voi fi de încredere.

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Uf, din pacate nu merg, desi mi-ar placea mult! Distractie placuta.