| anonim_4396 a întrebat:

caut de mult tiomp o melodie veche, o cîntă o fată melodia nu este românească, este străină, și este cam de prin 80, am avut o eu pe o casetă, știu doar că începea așa: Screaming in silence blast on her feet, și m ai departe nu m ai stiu. Vă rog mult dacă știți despre ce vorbesc trimite ți un link. Vă multumesc și scuze pentru deranj.Cristi.

Răspuns Câştigător
| Sanela a răspuns:

Salut Cristi,am cautat pe net, dar nu gasesc nimic cu acest inceput, imi pare rau!