| cata416 a întrebat:

Caut un film bun, nu conteaza ce gen este. Dau fundita celui care imi recomanda cel mai tare filmbig grin!

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Nu exista asa ceva cel mai bun film, dar in schimb daca intelegi pana la capat atunci ti-se pare frumos si bun, am eu cateva idei, tu te uiti la trainere si vezi tu
1. Forest gump
2. Lord of the rings return of the king
3. Sherlock Holmes
4. Snatch
5. green street hooligans 1 sau 2
6. planet earth
Bafta

4 răspunsuri:
| cata416 explică:

Cand am spus cel mai bun film, ma refeream la unu cel mai bun dupa parerea voastra.

| NatureSelf a răspuns (pentru cata416):

Merita sa le vezi, crede-ma

| Abstract123456 a răspuns:

Cel putin pentru mine astea sunt cele mai tari 2 filme. dupa parerea si gusturile mele.1.V for Vendetta.2.300

| Patricia111 a răspuns:

In time/abduction/colombiana