| anonim_4396 a întrebat:

ce cadou a ti primit de mos Nicolae? Mersi

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Buna happy
Daca zic ce mi-a adus o sa spuna lumea ca ma laud laughing dar pentru ca ai intrebat ...hai sa zic happy
Un hugo boss la nuit, un rimel L'oreal million si dermatograf, un set Lancome cu parfumu La Vie Est Belle si diverse, un fular, un sed dus gel crema de la Boudoire rose velvet si dulciuri happy si cel mai important multi pupici de la sotul meu. Tu ce ai primit?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alicezzz):

Nimic

| Drimmero a răspuns (pentru Alicezzz):

La cum arata cele descrise,, poti jura c-a venit Mosu' de la Craciun, nu Nicolae.

| Alicezzz a răspuns (pentru Drimmero):

Asa vine el mos Nicolae la mine

| Drimmero a răspuns (pentru Alicezzz):

Interesant

| Alicezzz a răspuns (pentru Drimmero):

happy las o vorba buna la mos Craciun sa vina si la Romania la fel de bogatwinking
O seara buna.

| Drimmero a răspuns (pentru Alicezzz):

Cu sacul plin sa vina,, daca tot vine!

27 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De la inimioara mea am primit o geaca perfecta pentru iernile geroase. Cadoul perfect, nu mai imi trebuie mult, era o dorinta de a mi-o cumpara si mi-a luat-o inainte. big grin

| Florentina9210 a răspuns:

Un suflet!

| NoFeelings a răspuns (pentru Florentina9210):

Un animalut? happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru NoFeelings):

Un iubit. De fapt, teoretic vorbind. Deoarece, mi l-a adus mai devreme Mosul, in urma cu 3 saptamani.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce frumos, banuiesc ca nu tea vizitat vreun suflet nu?

| NoFeelings a răspuns (pentru Florentina9210):

Oh, ce dragut happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O nuielusa.

| August99 a răspuns:

Dulciuri si bani

| Alicezzz a răspuns:

Buna

| Felissa13Eden a răspuns:

Hăhă...eu n-am primit nimic :'(
*dying in the corner*

| MeForeverAlone a răspuns:

ăăă, dulciuri?
Pufuleți, ciocolată, mandarine, bomboane, banane și tot tacâmul.

| GreenVoid a răspuns:

Pai nu vine maine?laughing

| DarthRevan a răspuns:

Eu o sa am ocazia sa merg la un curs de psihologie si o sa cunosc niste fete astazi tongue, nu prea cred eu in traditia asta dar sa zicem laughing

| Bernardus a răspuns:

Dulciuri, bani si un cactus

| ălkjmhgf a răspuns:

Nimic. Am fost cam rea anul ăsta.

| Ingognito a răspuns:

Mie nu mi-a adus nimic dar mi-a furaadidasii

| AliceFirea a răspuns:

De la parinti inca nu am primit,la noi inca mai este moda veche cu pusul in ghetute, dar de la angajetele mele parfumuri, creme, de la bunici si rude bani, iar de la un prieten un buchet de trandafiri si o poza cu noi doi intr-o rama super draguta...

| anonim000x a răspuns:

Dulciuri(3000-4000 de kcal). Stiu ca e multlaughing)

| oana5544e5 a răspuns:

Eu am primit bani, dulciuri si fructe de la Mos Nicolae.