| xJoyce a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea tradusa in Limba Romana Invinge Depresia, ia-ti viata inapoi? Mertita sa o cumpar? Fundita. P. S

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Da, cred ca este foarte interesanta.Merita!

| foxsilver a răspuns:

Teoretic n-ai avea motiv sa nu o cumperi.Probabil ca vei gasi cateva sfaturi utile ce te vor ajuta sa depasesti unele momente dificile din viata ta.
Acum, n-as vrea sa contest valoarea acestei carti, mai ales ca nu am citit-o(doar ca titlul imi sugereaza despre continutul ei), dar din experienta mea de viata(si nu a fost usoara)iti pot spune ca nu exista nici o carte care sa te invete si sa te ajute in cele mai cumplite momente din viata ta.
Singurul lucru ce te va ajuta, va fi o extraordinar de mare vointa de a depasi astfel de momente si de a merge mai departe.
O astfel de carte se afla de fapt in interiorul nostru.

| NoNameSiPunct a răspuns:

Dupa titlu pare interesanta... poate o iau si eu!happy