| StefanFlorea a întrebat:

Salut TPU! Ce părere aveți despre colecționarea de băuturi alcoolice? Gen wkiskey etc? Merita? Mie unu mi se pare frumos sa ti faci un raft cu băuturi( sticle de diferite forme)

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

In ce sens sa merite? E o colectie, poti sa strangi si pene de curcan, important este sa iti placa tie. Am vazut colectii de cele mai diverse lucruri, inclusiv frunze de trifoi si toate erau superbe. Ia si colectioneaza ce iti place, nu conteaza parerea celorlalti. Eu cred ca am vreo 10 colectii, la bautura nu m-am gandit pana acum dar daca pun tot ce gasesc prin casa la un loc as face si una mica de bautura big grin

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sticle pline sau goale? Sticlele goale nu au nici un haz, cele plin se cer băute. Așa că mai bine colecții de ursuleți și cutii de chibrituri.