| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU! Ce părere aveți despre fișa aia de feedback pentru profesori?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E de rahat:
- profii nu vor fi salarizați/promovați după fișa aia
- elevii slabi/proști vor da note/punctaje mici, așa cum au ei

deci cui folosește?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi minunat dar aștept să văd dacă se va lua în considerare. Mă-ndoiesc.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Dacă chiar vom primi așa ceva (deși mă îndoiesc), eu le voi da tuturor profesorilor punctaj maxim (nu am rămas niciodată corigent și nu vreau să încep acum).

| SociopatuI a răspuns:

A facut treaba buna selly daca i-au luat propunerea in considerare