| Alexino2003 a întrebat:

ce telefoane va plac? De ce? Cel mai bun telefon primeste o Funda.

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Uite aici ce-mi place mie si ce mi-as dori sa-mi cumparhttp: HTC One X
//www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php

3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Eu am un Motorola Defy, i-am updatat androidul la 2.3, are touch screen complet, mai mare decat iphone, e rezistent la socuri, apa zgarieturi( gorila glass), dar totusi i-am pus o folie, nu vreau sa risc, daca ascult muzica si ma joc non stop, bateria tine in jur de 15 ore... de asta imi place Motorola Defy.

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune!happy

| tattooman a răspuns:

Motorola DROID RAZR HD specs
4.6 inch HD display
1.8 Ghz dual-core ARM-Cortex A9 processor
2GB RAM
3300 mAH
Android 4.0