| FallenBoy a întrebat:

Ce vă motivează pe voi? Cum treceți peste lene? Pentru ce luptați în viață?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Mc_uU_RMOeI gagica mea cu mine ducand-o unde vrea muschii mei. Sper sa raman camionagiu toata viata (daca rezista organismu, altfel ma retrag pe bus - autocar)

| Klepto a răspuns:

Cea mai buna motivatie este ura, nimeni nu realizeaza cat de multe chestii poti sa urasti, nu mai ai timp de lene, parol.
Pentru ce lupt? Vreau sa-mi iau un pisoar in baie, m-am plictisit sa ma cert de la colac.

| Bondarel99 a răspuns:

Uite ce zice Andereea, zice chiar bine, poate te motiveaza si pe tine :)
https://www.youtube.com/watch?v=XCD-d73wFTo

| AFR81 a răspuns:

Trec peste lene atunci cand rememorez motivul pentru care trebuie sa fac lucrul respectiv. Spre exemplu, atunci cand nu am chef sa citesc sau sa invat pentru facultate, ma gandesc ca tot ceea ce fac are un scop, acela de a ma forma in vederea profesiei pe care o voi urma, aceea de profesor.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ambitia. Pentru o viata cat mai comoda si lipsita de griji.