| opolis000 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un hack pentru APB reloaded? Multumesc, Funda.
Cine are un cont pe Apb reloaded. macar cu un costum pe el si care nu ii trebuie. sa imi dea un pm cu numele si pass. FUNDA!

3 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

LOL cum am ajuns laughing) cum sa ceri hack pentru un joc asa?straight face daca ai de ex aim bot si ii omori pe toti... unde ii distractia?laughing ce mai faci atunci?

Si @Adriann12 Ce ii asa greu sa te duci pe siteul official si sa dai register?laughing

| cipriann69932 a răspuns:

Sal.si eu caut hack da ceva timp dar nu gasesc nimic.

| Adriann12 a răspuns (pentru cipriann69932):

Ma...Da cum se face cnt pe apb ca ma chinui de ceva vreme sadsadsadsadsadsad