| liviumicu a întrebat:

cine imi zice si mie ce sa fac in timpul liber sa nu ma plictisesc funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Ridsy a răspuns:

Ai putea face multe lucruri in timpul liberi ca sa scapi de plictiseala, spre exepmplu: ai putea citi o carte, ai putea urmari un film sau chiar un desen animat, depinde de ce fel de persoana esti. Ai putea chiar sa iesi in oras, sa te plimbi, sa lucrezi o problema, sa vorbesti la telefon etc. Sunt o multime de lucruri pe care ai putea sa le faci, important e sa vrei.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sunt o gramada de carti bune, de citit rolling on the floor

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu ştiu ce ţi-ar părea ţie plictisitor.Ai putea să mergi la un cerc de lectură,al cinema să vezi un film bun în format HD,să ieşi în oraş cu prietenii, să mergi la o expoziţie de artă. Pictură, sculptură. Mergi la un concert.Citeşte o carte.Mergi la bowling.Tu ştii mai bine ce îţi pare plictisitor şi ce nu.