| liviumicu a întrebat:

cine imi zice si mie cum agat o fatawinking sau sa imi spuneti niste nume de id cu numele liviu sa bag va rog frumos ce le mai multe raspunsuri primesc fundabig grin

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! draga Liviu, nu este o regula scrisa pentru agatat fete, totul este spontan la fata locului, fii original, daca esti fals si te chinui, fata te va ghici si nu vei avea succesul scontat.asa ca naturaletea e la loc de cinste.smugsmug