| RauLKnight2011 a întrebat:

cine stie unde pot vedea detective conan in romana sau macar subtitrare romana? dau fundulitzaaa!

2 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

De luni pana vineri pe Animax, de la ora 20:50. happy

| narutohokage_2642 a răspuns:

Poti gasi detective conan in romana dar primele 50-60 de episoade, adica acelea care le-ai vazut pe animax dar este us site in care exista toate episoadele din conan dar sunt in engleza.
Pt mine nu a fost o problema deoarece stiu sa scriu si sa vorbesc engleza destul de bine si inca le mai urmaresc pe acest site; sunt vreo 600 si ceva de episoade.
Acesta este site-ul:
http://www.animefreak.tv/watch/detective-conan-online
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Sayonara!