| SpeedMax a întrebat:

creau sa fac o reclama la un radio adresa este http://xat.com/Radio_Turburea si cine intra si imi aduce 10 vizitatori care stau cel putin 1 ora pe zi va primi owner.Va astept adaugati-ma la id eduard_ionut31.

Răspuns Câştigător
| Alecsiaaa a răspuns:

Cam greu thinking 10? dar tu nu poti sa le dai prietenilor un mass? (care sa'l dea mai departe! nu uita sa te scuzi de mass pentru nu cumva un prieten sa fie ocupat si sa primejti ignortonguehappy

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Cine ar sta o oră să asculte muzica aia de rahat?