| anonim_4396 a întrebat:

cum ajung la stadiul de uitilizator senior? Că momentan sînt utilizator junior, ce trebuie să fac. Multumesc Cristi.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna Cristi, trebuie sa ai 100 de raspunsuri si zece zile prezenta pe site, iti urez succes si la cat mai sus in top!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| cosmina05 a răspuns:

Din cate stiu eu, necesita sa ajuti cate mai multe persoane, sa ai fundite si un punctaj mai mare cred de 5000.