| BurcaPetricaDanyel a întrebat:

cum pot modifica statusul la profil pentru ca nu pot trimite mesaje unei utilizatoare. Imi zice ca statusul de junior nu permite trimiterea mesajului pentru acest utilizator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ea e setat asa
La 100 de raspunsuri si 7 zile pe site o sa ai si tu titlul de Utilizator Senior

2 răspunsuri:
| ălkjmhgf a răspuns:

Nu la tine e setat așa, ci ea a ales să primească mesaje doar de la senorii acestui site. Dacă vrei să vorbești cu acea persoană îi poți lăsa o replică la un răspuns de-al ei în care să-i spui asta.

| BurcaPetricaDanyel explică (pentru ălkjmhgf):

Aha am aflat multumesc pentru ajutor