| heyromania a întrebat:

big grin am revenit:X:X:X O sa pun intrebarea asta de mai multe ori. Dau funde.Ce ziceti cum o sa fie la liceu? Adica ma gandesc asa, noi colegi etc. Spuneti si voi din experienta proprie: Prima zi de liceu si cum a decurs primul an. Cum v-ati acomodat si chestii d-astea.

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

In prima zi o sa te simti asa incordat, pentru-ca nu cunosti pe nimeni, e ceva normal. Dar dupa aceea o sa-ti revii, incet. Dupa ce iti faci prieteni, incepi sa cunosti fiecare profesor in parte.
Funda!