| Nustiunimic44 a întrebat:

Dacă am vorbit cald cu o alta fată(doar mesaje fără apeluri si intalniri) inseamna ca am înșelat persoana iubita?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai înșelat-o rău de tot. E mai rău decât hula împotriva Sfântului Spirit. Du-te la mănăstire-ntr-un picior, ghici ciupercă ce-i.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Ca doar nu ai vrea sa vorbesti rece cu ea. Suntem oameni pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde,Daca aveai sau ai gânduri sexuale chiar și prin mesaje da, și mai ales Daca nu știe prietena ta.