| XxAndreixX30 a întrebat:

Daca as vrea sa fac videochat si sa ma travestesc pot sa castig mai bine decat ca barbat sau macar ma vor accepta cu asta? mie imi este cam rusine cu asta dar altceva chiar nu stiu ce sa mai fac cu viata mea pentru ca ma simt foarte trist si depresiv si nimic nu imi mai place sa fac decat sa ma travestesc acasa pentru ca asta ma mai face sa ma simt mai bine si m-am gandit sa fac videochat cu gandu ca o sa pot castiga ceva ca sa pot trai sad, Va rog sa imi ziceti daca am vreo sansa cu asta, Multumesc!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai... presupun. Dar sa faci asta ca nu stii ce sa faci cu viata, este cea mai mare absurditate pe care am auzit-o luna asta.

| Celcestietot a răspuns:

Nu.