| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU. Dacă faci sală nu ți se mai scoală? Nu luați întrebarea la misto srs.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este valabil doar la culturisi sau celor care iau steroizi, fiindca organul sexual se micsoreaza si atrofiaza.

| relian a răspuns:

Sculatu nu are treaba cu scula sau prefectura,scuze cu sportul sau prefectura voiam sa zic,scula e normal sa se scoale cand trebuie laughing.

Dar daca cumva folosesti stiu si eu ce substante,droguri,rahaturi ce folosesc unia,tot ce se poate sa nu ti mai scoala asa cum trebuie.

Sint anumite substante care ar putea inhiba sculatu,zic si eu nu stiu sigur,ori care pe termen lung tiar afecta scula.
De exemplu unele substante luate pentru prima data pot avea efect f bun asupra erectiei,dar apoi luate pe termen lung tio omoara de tot laughing asa cum is drogurile,cum este alcoolul si mai stiu eu ce alte substante.

Faptul ca la unia de astia cu muschi nu li se prea mai scoala,nu are legatura ca fac sport, alora la fel li s-ar fi intimplat si de nu ar fi facut sport deloc.

Deci sculatu asta de regula la majoritatea se intampla din cauze fiziologice, defectiuni la nivelul ala, ceva nu se mai secreta acolo, ceva ce ajuta la sculat si asa apar probleme.

Sportul singur nu face rau deloc la sculat ba dimpotriva, ar trebuie sa ajute.

| johnnny123 a răspuns:

Și totuși, este foarte greu să nu o iau la mișto...
Dacă ar fi așa, crezi că ai mai vedea vreo persoană de sex masculin la sală?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io fac sala si fac si l.a si sex deci se scoala laughing

| Catalin77945 a răspuns:

Nici o leg

| ZappyTv69 a răspuns:

Nu are nicio legătură dragule. Ce legătură are avea sala cu "gigel". Stai linistit