| Evin02 a întrebat:

happy
De curand am reusit sa fac cateva trofee(Barn Buddy)
Ideea era ca daca unul dintre voi stie cate credite se dau la anumite trofee sa imi spuna si mie va rog.:*
Eu am facut la Daisy-500. Carnation-600.Trifoi-200.Lily(Orhidee)-700.

6 răspunsuri:
| Loovee a răspuns:

Pai mie la toate mi. a dat 200 si 300.

Fundaaaa? plss

| m0renita a răspuns:

Eu am facut la craciunite 500 de credite.
La porc si la oaie 200.

| crisssy a răspuns:

Eu am la...
ridichi albe la care mi-a dat 0 creditestraight face
morcovi - 0 credite
rosii - 0 credite
trifoi - 200 credite
ridichi rosii - 200 credite
margarete-500
crini-700
irisi-750
orhidee -1000
cangur gri-200
magar gri-200
vaca-200
oaie gri-200
porc patat-200

deocamdata atat big grin
aa.sh la "Lily(Orhidee)". nu stiu ce ai vrut sa spui. dar lily este crinul pe care l`am mentionat mai sussh orhideea este o alta planta big grin

deci. bafta la cat mai multe trofeuri ...sh mersii de fundita big hug

daca vrei sa`mi daihee hee

| TraficDeMentosane a răspuns:

laughinglaughinglaughingrolling on the floor auz la @crisssy ca "trofeuri " laughing ma` mai meretzi si la Lb. romanabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la ridichi albe mi-a dat 50 de credite, la margarete 500, la ridichi rosii 200, la trifoi 200, si la avocado 300, dupa mine avocado se face cel mai repede, daca pui 4 ingrasaminte pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orhidei 100 credide 1250xp, pepeni 200 xp 100 credete etc! sfatul me fa cupe la toate flori animale toate care sunt la cupa dau cate ceva, mie mi au dat sunt 244 am luat si cuapa la trn special 17 000 creditebig grin