| VooDau a întrebat:

Deci am si eu o problema imensa azi este ziua mea si tata-l meu este suparat pe mine si trebuie sa se duca sa ia un coleg de al meu si pregatirile si este suparat pe mine si mama la fel.
Ce sa fac HELP am facut deja 7 invitatii si daca nu ma duc ma voi face de ras si copii mi-au luat deja cadou.
crying Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SudHop99 a răspuns:

Pai cere-ti scuze si zile in ce situatie esti, cereti scuze. Zile ca tia-u luat cadou si zile daca ar fi ei in locul lor
Sa ia un cadou la un copil degeaba plz funda+vot