| Luissa123 a întrebat:

deci cum se fac de exemplu patratele sau stelute sau inimioara pe tastatura pe ce trebuie sa apas? de exemplu la statusuri la alte siteuri cineva e scris de exemplu patratel patratel inimioara anul stiuka sau ceva de genul asta.cum se face?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta emoticoane si pune pe ele mouse. Vei vedea fiecare emoticon din ce semne de punctuatie este facut. De ex: star = stea, bug = greier, rose = trandafir, 3:-o = vaca, pig = porc, etc.